Strict Standards: Non-static method CSV::get() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/includes/common.php on line 167 Strict Standards: Non-static method CSV::get() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/includes/module.php on line 57 Strict Standards: Non-static method CSV::fix() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/includes/module.php on line 58  Strict Standards: Non-static method CSV::get() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/modules/page.php on line 38 Strict Standards: Non-static method CSV::fix() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/modules/page.php on line 39 Strict Standards: Non-static method CSV::getLine() should not be called statically in /home/np23740/domains/tarmotanilsoo.com/public_html/modules/page.php on line 40 Kuidas tehtud?
Avaleht Kuidas tehtud Lood Kontakt In English

Kuidas tehtud

Ühte lausesse kokku pannes: Ma teen muusikat MIDI formaadis. Tehtud kõik oma kodus, lihtsaid koduarvuteid kasutades. Muusika ise on aga komponeeritud Tinyseq'i nimelist MIDI toimetit kasutades. Valmis MIDI failid vorbitud .wav'iks ja MP3'ks WinAmpi kaudu.

Oma rumalusest ei osanud ma "Öö" ja "Mure" tegemise ajal veel Winamp'i kaudu MIDI helisid failidesse suunata, aga nende tegemise järel leidis aset operatsioonisüsteemide vahetus - seetõttu ei kõla ehk need kaks, natuke labasemal meetodil salvestatud lood nii hästi, kuid ülejäänutega olen targem.

(cc-by-nc) Tarmo Tanilsoo, 2007-2009

Free MP3s on Last.fm